top of page

Wszystkie referencje są rzeczywistymi referencjami - pochodzą z wizytówki google.

Pan Jacek zaprojektował moje mieszkanie w bardzo bliskim mi włoskim stylu tworząc przestrzeń, w której doskonale się czuję. Zaproponował nowoczesne i funkcjonalne wnętrza z elementami vintage sprowadzonymi z Mediolanu i Paryża. Dzięki znajomości historii sztuki i designu współpraca z nim to bardzo inspirujące doświadczenie i przygoda. Biorąc pod uwagę jego zaangażowanie i dobry kontakt mogę z przyjemnością rekomendować jego usługi

Konrad

Jesteśmy z żoną bardzo zadowoleni ze współpracy. Super podejście, kontakt, zrozumienie potrzeb i powalający efekt końcowy. Polecamy.

Łukasz i Patrycja

Z czystym sumieniem możemy polecić usługi Jacka. Długo zastanawialiśmy się nad naszą łazienką i tym, jak mamy ją rozplanować. Dzięki Jackowi udało nam się uzyskać idealny dla nas rozkład. Kontakt z Jackiem jest wręcz wzorowy. Polecamy!


 

Emilia i Jarek

Kontakt do Jacka otrzymałam z polecenia. Pierwsze spotkanie odbyło się na inwestycji: przeprowadził wywiad, wysłuchał moich pomysłów, jak bym chciała aby wnętrze wyglądało. Idealnie trafiał w mój gust podsuwając mi bardzo ciekawe propozycje i rozwiązania, których sama nie byłabym w stanie wyszukać. Jest na tyle elastyczny, a przy tym wczuwający się w potrzeby klienta, że współpraca układała się bardzo gładko czego efektem jest wręcz idealne wnętrze. Z czystym sumieniem mogę polecić jego usługi wszystkim tym, którzy szukają niebanalnych rozwiązań, mebli, lamp i dodatków, których nie znajdziemy w sieciówkach.


 

Iwona

Współpracowałam z Jackiem przy ofercie mieszkania na sprzedaż. Jego profesjonalizm i zaangażowanie poskutkowało efektem z którego jestem bardzo zadowolona. Jeśli szukacie kogoś kto będzie Was słuchał i pracował z Wami na każdym etapie projektu to Jacek jest tym kogo szukacie :)


 

Aleksandra

bottom of page